MO ČRS KOSTELEC NAD LABEM

Jeden nevydařený den u vody znamená více, než jeden úspěšný den na pracovišti.

Hlavním posláním organizace do budoucna je vykonávat rybářské právo na svěřených revírech ve smyslu zákona o rybářství, chovat, chránit a lovit ryby, ochraňovat jejich život a životní prostředí. Chránit přírodu, čistotu vod a životní prostředí. Rozvíjet a popularizovat rybářský sport, zejména mezi mládeží.

Start sezóny 2024

Novou sezónu zahajujeme s nadějí a optimismem! Srdečně vás vítáme v novém roce, který věříme, že bude o mnoho lepší než ten předchozí.

Pro všechny aktuální ceny a nezbytné informace týkající se vydávání povolenek, prosím, navštivte naši sekci Povolenky. Zde najdete vše, co potřebujete vědět, abyste mohli plně využít nadcházející sezónu bez jakýchkoli komplikací.

Pokud máte zájem o spolupráci a chcete se podílet na přípravách nebo údržbě našich zařízení, informace o plánovaných brigádách a jak se můžete zapojit, naleznete v sekci Brigády. Vaše pomoc a podpora jsou pro nás nesmírně cenné a vždy oceněné.

Nezapomeňte také prozkoumat Oznámení nebo Dodatky RMV, kde jsme pro vás připravili kompletní přehled všech důležitých informací, které se týkají nadcházejícího roku. Ať už jde o změny pravidel, speciální události nebo jakékoli novinky. Zde najdete vše podstatné na jednom místě.

Vstupujeme do nového roku plni naděje a s přáním, aby byl plný úspěchů, zdraví a samozřejmě krásných úlovků na vodě. Ať už jste vášnivý rybář hledající klid a relaxaci, nebo hrdý soutěžící toužící po vítězství, věříme, že nový rok přinese radost a spokojenost všem.

Děkujeme vám za vaši neustálou podporu a těšíme se na společně strávené chvíle u vody. Přejeme vám nádherný start do nové sezóny a těšíme se na všechno, co přinese!

Český rybářský svazMO Kostelec nad LabemT. G. Masaryka 176277 13  Kostelec nad Labem P R O P O Z I C Erybářských závodů v lovu sumců 2024na revíru místního významu č. 411 145...
Srdečně Vás zveme na rybářské závody, které se konají v Kostelci nad Labem na rybnících Starého Labe. Připojte se k nám na den plný rybaření, přátelství a možnosti vyhrát atraktivní...
Vážení členové spolku, vážení rybáři, přátelé rybařiny, kamarádi, naše organizace je jedním z nejpočetnějších spolků sportovních rybářů v ČR. Kostelecká tradice sportovního rybaření je už více než stoletá. Výkon rybářského...